Δραστηριότητες γονέων 2013-14

• Τη  Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2013 στις 18:00έπειτα από πρόσκληση του Δ/ντη του σχολείου, έγινε συνάντηση των γονέων με τον Δ/ντη και συζήτηση για το καυτό θέμα των καταλήψεων. Γονείς και Δ/ντης  κατέληξαν σε κοινές θέσεις τις οποίες αποφασίσθηκε να ανακοινώσει ο Δ/ντης στους μαθητές. Δείτε την ανακοίνωση εδώ

• Την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου 2014,  ο σύλλογος γονέων & κηδεμόνων έκοψε πίτα για τους μαθητές του σχολείου αλλά και τους καθηγητές.

• Την Τσικνοπέμπτη 20 Φεβρουαρίου 2014,  ο σύλλογος γονέων & κηδεμόνων, στο τέλος του ωραρίου διοργάνωσε γιορτή για μαθητές, καθηγητές και γονείς.

• Την Παρασκευή 14 Μαρτίου 2014,  ο σύλλογος γονέων & κηδεμόνων παρέδωσε αθλητικές φανέλες στον Γυμναστή, για χρήση από τις ομάδες του σχολείου στους μαθητικούς αγώνες.

• Την Τρίτη 17 Ιουνίου 2014,  ο σύλλογος γονέων & κηδεμόνων όπως κάθε χρόνο, έδωσε αναμνηστικά στους τελειόφοιτους μαθητές, με ευχές για καλή πρόδο στη συνέχεια των σπουδών τους.

•  Την Τρίτη 17 Ιουνίου 2014,  ο σύλλογος γονέων & κηδεμόνων είχε συνάντηση εργασίας με τον Δ/ντη του σχολείου, όπου συζητήθηκαν οι δράσεις της χρονιάς που τελειώνει και έγινε ένας πρώτος προγραματισμός για τη νέα σχολική χρονιά.